Фундаментальна матриця розв″язків задачі Коші для 2в-параболічних систем з виродженнями на початковій гіперплощині. / Березан Л.П.,Івасишин С.Д.

Основний автор-особа: Березан, Л.П.Альтернативний автор-особа: Івасишин, С.Д.Публікація: 1998Короткий звіт або резюме: Журнальна стаття. Доповіді Нац. академії наук України.-1998.-№12.-С.7-12..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 517.956.4. 517.956.4. Книги

Журнальна стаття. Доповіді Нац. академії наук України.-1998.-№12.-С.7-12.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha