Про регулярність перетворень на абстрактному регістрі. / Бєляєв А.К.

Основний автор-особа: Бєляєв, А.К.Публікація: 1998Короткий звіт або резюме: Журнальная статья. Кибернетика и системный анализ.-1998.-№4.-С.184-187..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 51:621.391. 51:621.391. Книги

Журнальная статья. Кибернетика и системный анализ.-1998.-№4.-С.184-187.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha