Дослідження марківської ненадійної об″ємної мережі. / Шевченко А.І., Шульга Ю.М., Шульга К.Ю.

Основний автор-особа: Шевченко, А.І.Альтернативний автор-особа: Шульга, Ю.М.;Шульга, К.Ю.Публікація: 1998Короткий звіт або резюме: Журнальная статья. Кибернетика и системный анализ.-1998.-№6.-С.65-77..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 519.872.2. 519.872.2. Книги

Журнальная статья. Кибернетика и системный анализ.-1998.-№6.-С.65-77.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha