Стійкість розв″язків систем стохастичних рівнянь з випадковими операторами та змінними коефіціентами. / Ясинська Л.І., Юрченко І.В.

Основний автор-особа: Ясинська, Л.І.Альтернативний автор-особа: Юрченко, І.В.Публікація: 1995Короткий звіт або резюме: Журнальна стаття. Доповіді НАН України.-1995.-№5.-С.18-21..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 519.21. 519.21. Книги

Журнальна стаття. Доповіді НАН України.-1995.-№5.-С.18-21.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha