Основоположні математичні відомості. Програмне забезпечення. Задачі та лабораторні практикуми : Навчальний посібник / Погорілий С.Д. ; За ред. О.В.Третяка

Основний автор-особа: Погорілий, С.Д.Вторинний автор-особа: Редактор, Третяка, О.В.Language: українська.Публікація: К. : ВПЦ ″Київський університет″, 2002Фізична характеристика: 316 с.ISBN: 9665943308.Короткий звіт або резюме: Друга книга навчального посібника призначена в першу чергу для самостійної роботи студентів та контролю її якості. Низку задач з дискретної математики впорядковано в такій же послідовності, як і відповідні розділи першої книги. Далі наведено три лабораторних практикуми. Перший має на меті опанування студентами сучасними методами створення програмного забезпечення для різних програмних платформ та технологій програмування; другий - вивчення сучасних операційних середовищ, дослідження їх ресурсів та створення сценаріїв за допомогою різних мов; третій - створення застосувань internet та методів роботи з його ресурсами з використанням різних програмних платформ. Призначено для студентів та аспірантів природничих спеціальностей університетів та технічних закладів вищої освіти, що спеціалізуються у галузі автоматизації наукових досліджень. Може бути використаний також науковцями та підготовленими користувачами, які прагнуть поглибити свої знання в цій галузі..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 519(075.8) 519(075.8)/П43 П43 Книги

Друга книга навчального посібника призначена в першу чергу для самостійної роботи студентів та контролю її якості. Низку задач з дискретної математики впорядковано в такій же послідовності, як і відповідні розділи першої книги. Далі наведено три лабораторних практикуми. Перший має на меті опанування студентами сучасними методами створення програмного забезпечення для різних програмних платформ та технологій програмування; другий - вивчення сучасних операційних середовищ, дослідження їх ресурсів та створення сценаріїв за допомогою різних мов; третій - створення застосувань internet та методів роботи з його ресурсами з використанням різних програмних платформ. Призначено для студентів та аспірантів природничих спеціальностей університетів та технічних закладів вищої освіти, що спеціалізуються у галузі автоматизації наукових досліджень. Може бути використаний також науковцями та підготовленими користувачами, які прагнуть поглибити свої знання в цій галузі.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha