Безпека життєдіяльності : Навчальний посібник для вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації / Скобло Ю.С.. Соколовська Т.Б., Мазоренко Д.І.,Тіщенко Л.М.,Троянов М.М.

Вторинний автор-особа: Автор, Скобло Ю.С.. Соколовська Т.Б.; Автор, Мазоренко, Д.І.; Автор, Тіщенко, Л.М.; Автор, Троянов, М.М.Language: українська.Публікація: К. : Кондор, 2006Фізична характеристика: 422 с.ISBN: 966-7982-10-6.Короткий звіт або резюме: Висвітлено сучасні уявлення безпеки життєдіяльності. Наведено та проаналізовано небезпечні та шкідливі чинники життєдіяльності середовища. Подано основні характеристики людського організму в умовах дії небезпек та шкідливостей. Розглянуто основні шляхи запобігання і подолання реально діючих небезпек і негараздів природного, техногенного та іншого характеру. Посібник написано у відповідності з програмою підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів. Для студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнівакредитації.. Список(и), у яких присутня ця одиниця: Безпека життєдіяльності
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
658.382(075.8)/Б39 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
658.382(075.8)/Б39 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
658.382(075.8)/Б39 (Огляд полиці) Доступно

Висвітлено сучасні уявлення безпеки життєдіяльності. Наведено та проаналізовано небезпечні та шкідливі чинники життєдіяльності середовища. Подано основні характеристики людського організму в умовах дії небезпек та шкідливостей. Розглянуто основні шляхи запобігання і подолання реально діючих небезпек і негараздів природного, техногенного та іншого характеру. Посібник написано у відповідності з програмою підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів. Для студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнівакредитації.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha