Технологія виробництва і переробки сільськогосподарської продукції : Курс лекцій / Хомик Н.І., Гаврон Н.Б., Рубінець Н.А.

Основний автор-особа: Хомик, Н.І.Альтернативний автор-особа: Гаврон, Н.Б.;Рубінець, Н.А.Language: українська.Публікація: Тернопіль : ФОП Паляниця В.А., 2016Фізична характеристика: 248 с.Серії: МОН України. ТНТУ імені Івана ПулюяКороткий звіт або резюме: Праця науковця ТНТУ імені Івана Пулюя Розроблено відповідно до навчальної програми і призначено для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки ″Машинобудування″. Посібник рекомендовано також для самостійної роботи студентів, оскільки він вмішує короткі теоретичні викладки основного матеріалу дисципліни ″Технологія виробництва і переробки сільськогосподарської продукції″. Посібник рекомендовано також для фахівців інших спеціальностей, які цікавляться рослинництвом та продуктами його переробки..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
631.36/Х76 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
631.36/Х76 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
631.36/Х76 (Огляд полиці) Доступно

Праця науковця ТНТУ імені Івана Пулюя Розроблено відповідно до навчальної програми і призначено для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки ″Машинобудування″. Посібник рекомендовано також для самостійної роботи студентів, оскільки він вмішує короткі теоретичні викладки основного матеріалу дисципліни ″Технологія виробництва і переробки сільськогосподарської продукції″. Посібник рекомендовано також для фахівців інших спеціальностей, які цікавляться рослинництвом та продуктами його переробки.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha