Опір матеріалів (спецкурс) і основи теорії пружності і пластичності : Курс лекцій для студ. напр. підготовки ″Будівництво″ / Хомик Н.І., Довбуш Т.А., Рубінець Н.А.

Основний автор-особа: Хомик, Н.І.Альтернативний автор-особа: Довбуш, Т.А.;Рубінець, Н.А.Language: українська.Публікація: Тернопіль : ФОП Паляниця В.А., 2017Фізична характеристика: 232 с.Серії: МОН України. ТНТУ імені Івана ПулюяКороткий звіт або резюме: Праця науковця ТНТУ імені Івана Пулюя Пропонований курс лекцій розроблено відповідно до навчальної програми і призначений для студентів напряму підготовки: ″Будівництво″ денної та заочної форм навчання. Рекомендований і для студентів інших напрямів підготовки. Посібник рекомендовано також для самостійної роботи студентів..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
620.10/Х76 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
620.10/Х76 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
620.10/Х76 (Огляд полиці) Доступно

Праця науковця ТНТУ імені Івана Пулюя Пропонований курс лекцій розроблено відповідно до навчальної програми і призначений для студентів напряму підготовки: ″Будівництво″ денної та заочної форм навчання. Рекомендований і для студентів інших напрямів підготовки. Посібник рекомендовано також для самостійної роботи студентів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha