Теоретичні основи електротехніки. Комп’ютерні розрахунки та моделювання лінійних електричних кіл : Навчальний посібник / Карпов Ю.О., Кацив С.Ш., Кухарчук В.В.

Основний автор-особа: Карпов, Ю.О.Альтернативний автор-особа: Кацив, С.Ш.;Кухарчук, В.В.Language: українська.Публікація: Херсон : Олді-плюс, 2016Фізична характеристика: 210 с.ISBN: 978-966-289-081-5.Серії: МОН України. Вінницький нац. тех. у-тКороткий звіт або резюме: В посібнику викладені комп'ютерні методи розрахунку та моделювання лінійних електричних кіл за допомогою найбільш поширених та відносно простих програмних продуктів: МаthСАD), Ехсеl та Еlеctгопісs \Wогkbench. Наведені приклади розрахунку складних кіл, які є занадто трудомісткими при ручних розрахунках. Посібник розрахований на студентів, аспірантів та викладачів електротехнічних та інших споріднених спеціальностей..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Читальний зал
621.3(075.8)/К26 (Огляд полиці) Доступно

В посібнику викладені комп'ютерні методи розрахунку та моделювання лінійних електричних кіл за допомогою найбільш поширених та відносно простих програмних продуктів: МаthСАD), Ехсеl та Еlеctгопісs \Wогkbench. Наведені приклади розрахунку складних кіл, які є занадто трудомісткими при ручних розрахунках. Посібник розрахований на студентів, аспірантів та викладачів електротехнічних та інших споріднених спеціальностей.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha