Бюджетне законодавство України : Навчальний посібник / Опришко В.Ф., Ковальчук А.Т., Фукс Н.А. ; За заг. ред. В.Ф.Опришко

Основний автор-особа: Опришко, В.Ф.Альтернативний автор-особа: Ковальчук, А.Т.;Фукс, Н.А.Вторинний автор-особа: Головний редактор, Опришко, В.Ф.Language: українська.Публікація: К. : ДННУ ″Академія фінансового управління″, 2012Фізична характеристика: 336 с.ISBN: 978-966-2380-49-1.Серії: Бюджетна і податкова системи: методологія, організація, навчанняКороткий звіт або резюме: Навчальний посібник підготовлено з метою узагальнення вітчизняного досвіду формування бюджетного законодавства та обґрунтування основних напрямів його подальшого вдосконалення. Видання базується на сучасних досягненнях вітчизняної правової науки та чинних нормативно-правових актах, враховує новітні тенденції в розвитку національної бюджетної системи й бюджетного законодавства. Посібник орієнтований на формування глибоких теоретичних і практичних знань та набуття відповідних фахових компетенцій з бюджетного права. Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів економічного спрямування, наукових і практичних працівників, державних службовців..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
336.12(075.8)/О-62 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
336.12(075.8)/О-62 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
336.12(075.8)/О-62 (Огляд полиці) Доступно

Навчальний посібник підготовлено з метою узагальнення вітчизняного досвіду формування бюджетного законодавства та обґрунтування основних напрямів його подальшого вдосконалення. Видання базується на сучасних досягненнях вітчизняної правової науки та чинних нормативно-правових актах, враховує новітні тенденції в розвитку національної бюджетної системи й бюджетного законодавства. Посібник орієнтований на формування глибоких теоретичних і практичних знань та набуття відповідних фахових компетенцій з бюджетного права. Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів економічного спрямування, наукових і практичних працівників, державних службовців.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha