Державний бюджет і бюджетна стратегія в умовах економічних реформ : Монографія / За ред. М.Я.Азарова, Державні соціальні видатки: напрями раціоналізації та підвищення ефективності, Т.4

Вторинний автор-особа: Редактор, Азарова, М.Я.Language: українська.Публікація: К. : ДННУ ″Академія фінансового управління″, 2011Фізична характеристика: 608 с.ISBN: 978-966-2380-26-2.Серії: ДННУ ″Академія фінансового управління″Короткий звіт або резюме: У четвертому томі монографії розкривається соціальна складова бюджетної політики держави - основний інструмент забезпечення базових потреб населення, підкреслюється необхідність раціоналізації соціальних зобов'язань та підвищення ефективності державних соціальних видатків, зумовлена соціально-економічними та демографічними чинниками. Досліджуються об'єктивні передумови, особливості та закономірності забезпечення соціального розвитку в Україні, пошуку шляхів модернізації його фінансового забезпечення, гармонізації бюджетної та соціальної політики. Розраховано на фахівців у галузі фінансів, народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів, державних службовців, працівників фінансових органів, науковців..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
336.12/Д36 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
336.12/Д36 (Огляд полиці) Доступно

У четвертому томі монографії розкривається соціальна складова бюджетної політики держави - основний інструмент забезпечення базових потреб населення, підкреслюється необхідність раціоналізації соціальних зобов'язань та підвищення ефективності державних соціальних видатків, зумовлена соціально-економічними та демографічними чинниками. Досліджуються об'єктивні передумови, особливості та закономірності забезпечення соціального розвитку в Україні, пошуку шляхів модернізації його фінансового забезпечення, гармонізації бюджетної та соціальної політики. Розраховано на фахівців у галузі фінансів, народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів, державних службовців, працівників фінансових органів, науковців.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha