Національний принцип: етнополітична концепція націїї : Монографія / Рудакевич О.М.

Основний автор-особа: Рудакевич, О.М.Language: українська.Публікація: Тернопіль : Економічна думка, 2009Фізична характеристика: 292 с.ISBN: 978-966-654-239-0.Серії: МОН України. ТНЕУКороткий звіт або резюме: У монографії розкрито етнополітичну концепцію нації, в основі якої обфунтований автором національний принцип. Спираючись на нього як на закономірність діалектичного поєднання етнічної та політичної самоорганізації соціуму на певному етапі розвитку людства, з'ясовано сутність національного феномена, механізми його зародження й розвитку, процес формування основних форм націй у сучасному світі. В роботі здійснено аналіз ет-нополітичних процесів в Україні, зроблено висновок про закономірний характер формування етнополітичної моделі модерної української нації. Для політичних діячів, науковців, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними питаннями націотворення..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
32.001/Р83 (Огляд полиці) На переміщенні з: „Абонемент“ до: „Науково-технічна бібліотека Тернопільського національного технічного університету ім. Ів. Пулюя“ починаючи з 2011-11-08 10:23:43
Читальний зал
32.001/Р83 (Огляд полиці) Доступно

У монографії розкрито етнополітичну концепцію нації, в основі якої обфунтований автором національний принцип. Спираючись на нього як на закономірність діалектичного поєднання етнічної та політичної самоорганізації соціуму на певному етапі розвитку людства, з'ясовано сутність національного феномена, механізми його зародження й розвитку, процес формування основних форм націй у сучасному світі. В роботі здійснено аналіз ет-нополітичних процесів в Україні, зроблено висновок про закономірний характер формування етнополітичної моделі модерної української нації. Для політичних діячів, науковців, викладачів, аспірантів, студентів, усіх, хто цікавиться теоретичними та практичними питаннями націотворення.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha