Моделювання систем : Підручник для студентів вузів / Томашевський В.М. ; За загальною редакцією академіка НАН України М.З.Згуровського

Основний автор-особа: Томашевський, В.М.Вторинний автор-особа: Головний редактор, академіка НАН України М.З.ЗгуровськогоLanguage: українська.Публікація: К. : Видавнича група BHV, 2005Фізична характеристика: 352 с. : Іл.ISBN: 966-552-120-9.Серії: ІнформатикаКороткий звіт або резюме: У підручнику викладено основи теорії моделювання і базові принципи моделювання складних технічних і економічних систем. Докладно описуються моделі систем масового обслуговування, мережі Петрі та програмні генератори випадкових величин і процесів. Особливу увагу приділено технології імітаційного моделювання, зокрема методології проектування і програмної реалізації імітаційних моделей, плануванню і проведенню імітаційних експериментів, обробці та інтерпретації результатів моделювання. Розглянуто також програмні засоби і приклади моделювання виробничих та обчислювальних систем, бізнес-процесів. Підручник призначено для студентів, які навчаються за напрямом ″Комп'ютерні науки″ і вивчають сучасні інформаційні технології в рамках дисципліни ″Моделювання систем″. Книжка також може бути корисна для викладачів зазначеної дисципліни..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
681.3(075.8)/Т56 (Огляд полиці) Видано відвідувачу: 529 Ярослав Володимирович Литвиненко 01/04/2017
Абонемент
681.3(075.8)/Т56 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
681.3(075.8)/Т56 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
681.3(075.8)/Т56 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
681.3(075.8)/Т56 (Огляд полиці) Доступно

У підручнику викладено основи теорії моделювання і базові принципи моделювання складних технічних і економічних систем. Докладно описуються моделі систем масового обслуговування, мережі Петрі та програмні генератори випадкових величин і процесів. Особливу увагу приділено технології імітаційного моделювання, зокрема методології проектування і програмної реалізації імітаційних моделей, плануванню і проведенню імітаційних експериментів, обробці та інтерпретації результатів моделювання. Розглянуто також програмні засоби і приклади моделювання виробничих та обчислювальних систем, бізнес-процесів. Підручник призначено для студентів, які навчаються за напрямом ″Комп'ютерні науки″ і вивчають сучасні інформаційні технології в рамках дисципліни ″Моделювання систем″. Книжка також може бути корисна для викладачів зазначеної дисципліни.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha