О равносоставленности многоугольников на двумерной сфере и эллиптической плоскости. / Котляр Б.Д.

Основний автор-особа: Котляр, Б.Д.Публікація: 1995Короткий звіт або резюме: Журнальна стаття. Доповіді НАН України.-1995.-№1.-С.12-13..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 513.3. 513.3. Книги

Журнальна стаття. Доповіді НАН України.-1995.-№1.-С.12-13.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha