Нариси історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Різун В.В., Тимошик М.С., Конверський А.Є. та ін.

Вторинний автор-особа: Автор, Різун, В.В.; Автор, Тимошик, М.С.; Автор, Конверський, А.Є.Language: українська.Публікація: К. : Наша культура і наука, 2004Фізична характеристика: 440 с. : іл.ISBN: 966-7821-24-2.Короткий звіт або резюме: Цікава, повчальна й захоплююча історія Шевченкового університету подана крізь призму становлення і розвитку його факультетів та основних науково-освітніх підрозділів. Факти, події, явища ″перепущені″ через долі конкретних особистостей - професорів, співробітників, студентів, випускників різних років - у контексті їхнього внеску в українську та світову науки, загальний демократичний і культурно-освітній поступ суспільства. Виклад матеріалу побудований здебільшого на архівних матеріалах, значна частина яких використовується вперше. Видання підготовлене з нагоди 170-річчя цього навчального закладу. Для науковців, викладачів, студентів, старшокласників..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Розташування Шифр зберігання Стан Дата очікування
Абонемент
378(09)/Н28 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
378(09)/Н28 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
378(09)/Н28 (Огляд полиці) Доступно
Абонемент
378(09)/Н28 (Огляд полиці) Доступно
Читальний зал
378(09)/Н28 (Огляд полиці) Доступно

Цікава, повчальна й захоплююча історія Шевченкового університету подана крізь призму становлення і розвитку його факультетів та основних науково-освітніх підрозділів. Факти, події, явища ″перепущені″ через долі конкретних особистостей - професорів, співробітників, студентів, випускників різних років - у контексті їхнього внеску в українську та світову науки, загальний демократичний і культурно-освітній поступ суспільства. Виклад матеріалу побудований здебільшого на архівних матеріалах, значна частина яких використовується вперше. Видання підготовлене з нагоди 170-річчя цього навчального закладу. Для науковців, викладачів, студентів, старшокласників.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha