Оптико-електронні засоби контролю параметрів обертального руху на основі методу просторової модуляції : Монографія / Юкиш М.Й., Кухарчук В.В., Білинський Й.Й.

Основний автор-особа: Юкиш, М.Й.Альтернативний автор-особа: Кухарчук, В.В.;Білинський, Й.Й.Language: українська.Публікація: Вінниця : УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2009Фізична характеристика: 138 с.ISBN: 9789666413232.Серії: МОН України. ВНТУКороткий звіт або резюме: Монографія містить елементи теорії вимірювального контролю таких парамет рів обертального руху як кутове положення, кутова швидкість та биття. Пропонуються нові математичні моделі вимірювального перетворення параметрів обертального руху в значення струму на виході позиційно-чутливого елемента і описано ці фізичні процеси системного диференціальних рівнянь, яка враховує динамічні властивості засобу контролю. Застосування розроблених засобів контролю дозволяє розширити діапазон вимірювань інформативних параметрів та підвищити вірюгідність контролю. Монографія розрахована на інженерів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються в галузі експериментальної інформатики..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 681.518 681.518/Ю24 Ю24 Книги

Монографія містить елементи теорії вимірювального контролю таких парамет рів обертального руху як кутове положення, кутова швидкість та биття. Пропонуються нові математичні моделі вимірювального перетворення параметрів обертального руху в значення струму на виході позиційно-чутливого елемента і описано ці фізичні процеси системного диференціальних рівнянь, яка враховує динамічні властивості засобу контролю. Застосування розроблених засобів контролю дозволяє розширити діапазон вимірювань інформативних параметрів та підвищити вірюгідність контролю. Монографія розрахована на інженерів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються в галузі експериментальної інформатики.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha