Фінансова думка України : У трьох томах / С.В.Льовочкін, В.М.Федосов, С.І.Юрій., П.І.Юхименк. За наук. ред. В.М.Федосова, Енциклопедія, Т.2

Вторинний автор-особа: Автор, Льовочкін, С.В.; Автор, Федосов, В.М.; Автор, С.І.Юрій.; Автор, П.І.Юхименк.; Редактор, Федосова, В.М.Language: українська.Публікація: К.,Тернопіль : Кондор, Економічна думка, 2010Фізична характеристика: 584 с.ISBN: 9789663513607.Короткий звіт або резюме: Це перша оригінальна тритомна праця вітчизняних учених економістів-фінансистів з еволюції фінансової думки України. У другому томі містяться біографічні відомості та критичний аналіз наукових здобутків ряду провідних вітчизняних економістів-фінансистівдругої половини XIX - початку XXI ст. Книга в такому системному виданні є першою в Україні та однією з перших і на пострадянському просторі. Подано широку інформацію про життя, творчість, розмаїття поглядів представників фінансової думки України. Біографічні статті відзначаються насиченістю інформаційного матеріалу, аналітичністю, дослідницькою новизною. Вони акумулюють у собі частинки загального - еволюції фінансової науки в Україні. Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, усіх тих, хто цікавиться персоналія-ми фінансової думки України..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 336 336/Ф59 Ф59 Книги

Це перша оригінальна тритомна праця вітчизняних учених економістів-фінансистів з еволюції фінансової думки України. У другому томі містяться біографічні відомості та критичний аналіз наукових здобутків ряду провідних вітчизняних економістів-фінансистівдругої половини XIX - початку XXI ст. Книга в такому системному виданні є першою в Україні та однією з перших і на пострадянському просторі. Подано широку інформацію про життя, творчість, розмаїття поглядів представників фінансової думки України. Біографічні статті відзначаються насиченістю інформаційного матеріалу, аналітичністю, дослідницькою новизною. Вони акумулюють у собі частинки загального - еволюції фінансової науки в Україні. Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, усіх тих, хто цікавиться персоналія-ми фінансової думки України.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha