Мікроелектроніка : Навчальний посібник. В 3-х ч. / Прищепа М.М., Погребняк В.П. ; За ред.М.М.Прищепи, Ч.2, Елементи мікросхемотехніки

Основний автор-особа: Прищепа, М.М.Альтернативний автор-особа: Погребняк, В.П.Вторинний автор-особа: Редактор, Прищепи, М.М.Language: українська.Публікація: К. : Вища школа, 2006Фізична характеристика: 503 с.ISBN: 9666423197.Короткий звіт або резюме: Висвітлено основи мікросхемотехніки аналогових і цифрових інтегрованих мікросхем та комплекс проблем, пов'язаних з розробленням схемних рішень базових каскадів і базових логічних елементів великих та надвеликих інтегрованих мікросхем, а також типові варіанти їх використання. На основі аналізу принципів функціонування основних каскадів аналогових інтегрованих мікросхем і логічних елементів цифрових мікросхем виведено основні співвідношення для розрахунків їхніх параметрів, поданих у вигляді, що використовується під час проектування великих і надвеликих інтегрованих мікросхем. Рівень викладення матеріалу відповідає сучасним досягненням мікроелектроніки. Висвітлення питань схемотехніки мікросхем супроводжується прикладами розрахунків. Для студентів вищихнавчальних закладів, які навчаються за напрямом ″Електронні апарати″. Може бути корисним аспірантам і спеціалістам, зайнятим проектуванням і застосуванням інтегрованих мікросхем..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 621.382(075.8) 621.382(075.8)/П77 П77 Книги

Висвітлено основи мікросхемотехніки аналогових і цифрових інтегрованих мікросхем та комплекс проблем, пов'язаних з розробленням схемних рішень базових каскадів і базових логічних елементів великих та надвеликих інтегрованих мікросхем, а також типові варіанти їх використання. На основі аналізу принципів функціонування основних каскадів аналогових інтегрованих мікросхем і логічних елементів цифрових мікросхем виведено основні співвідношення для розрахунків їхніх параметрів, поданих у вигляді, що використовується під час проектування великих і надвеликих інтегрованих мікросхем. Рівень викладення матеріалу відповідає сучасним досягненням мікроелектроніки. Висвітлення питань схемотехніки мікросхем супроводжується прикладами розрахунків. Для студентів вищихнавчальних закладів, які навчаються за напрямом ″Електронні апарати″. Може бути корисним аспірантам і спеціалістам, зайнятим проектуванням і застосуванням інтегрованих мікросхем.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha