Конструкційні та функціональні матеріали : Навчальний посібник. У 2 ч. / Бабак В.П., Байса Д.Ф., Різак В.М., Філоненко С.Ф., Основи фізики твердого тіла. Конструкційні матеріали, Ч.1

Вторинний автор-особа: Автор, Бабак, В.П.; Автор, Байса, Д.Ф.; Автор, Різак, В.М.; Автор, Філоненко, С.Ф.Language: українська.Публікація: К. : Техніка, 2003Фізична характеристика: 344 с. : Іл.ISBN: 9665750763.Короткий звіт або резюме: У першій частині навчального посібника подано основи фізики явищ, які відбуваються в діелектриках, напівпровідниках, провідниках, магнітних та інших матеріалах, і фізичні аспекти кінетики процесів, що призводять до руйнування матеріалів. Наведено класифікацію матеріалів та описано їх електричні, фізико-хімічні й механічні властивості, а також основні закономірності кінетики дефектів структури та механічного руйнування. Розглянуто технології вивчення структури матеріалів, їх виробництва й обробки. Для студентів інженерних факультетів вищих технічних навчальних закладів. Може бути корисний технологам, аспірантам, науковим та інженерно-технічним працівникам..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 621.7(075.8) 621.7(075.8)/К65 К65 Книги

У першій частині навчального посібника подано основи фізики явищ, які відбуваються в діелектриках, напівпровідниках, провідниках, магнітних та інших матеріалах, і фізичні аспекти кінетики процесів, що призводять до руйнування матеріалів. Наведено класифікацію матеріалів та описано їх електричні, фізико-хімічні й механічні властивості, а також основні закономірності кінетики дефектів структури та механічного руйнування. Розглянуто технології вивчення структури матеріалів, їх виробництва й обробки. Для студентів інженерних факультетів вищих технічних навчальних закладів. Може бути корисний технологам, аспірантам, науковим та інженерно-технічним працівникам.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha