Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Імена славних сучасників : До 40-річчя створення Івано-Франківського інституту нафти і газу (нині- Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу) / Автори-упорядники: Н.Борець-Струк, О.Матвійчук

Вторинний автор-особа: Автор, Укладач, Н.Борець-Струк; Автор, Укладач, Матвійчук, О.Language: українська.Публікація: К. : ТОВ ″Світ Успіху″, 2007Фізична характеристика: 327 с.ISBN: 966835222X.Короткий звіт або резюме: Книга є довідково-біографічним виданням, присвяченим 40-річчю створення Івано-Франківського інституту нафти і газу ( нині - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), становленню провідного закладу України, який зробив значний внесрк у підготовку висококваліфікованих працівників для нафтогазової галузі, має значні наукові та педагогічні здобутки. У книзі подано інформацію про історію навчального закладу, сучасний рівень науково-практичної підготовки спеціалістів,вшановано професорсько-викладацький колектив, який підготував понад 40 тис.фахівців, що забезпечило реалізацію грандіозних проектів у нафтогазовій промисловості України та колишнього Радянського Союзу. Яскравими сторінками до видання увійшли біографії випускників університету, які своєю звитяжною працею зміцнюють економічний потенціал України, її суверенітет..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 378 378/І-19 І-19 Книги

Книга є довідково-біографічним виданням, присвяченим 40-річчю створення Івано-Франківського інституту нафти і газу ( нині - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), становленню провідного закладу України, який зробив значний внесрк у підготовку висококваліфікованих працівників для нафтогазової галузі, має значні наукові та педагогічні здобутки. У книзі подано інформацію про історію навчального закладу, сучасний рівень науково-практичної підготовки спеціалістів,вшановано професорсько-викладацький колектив, який підготував понад 40 тис.фахівців, що забезпечило реалізацію грандіозних проектів у нафтогазовій промисловості України та колишнього Радянського Союзу. Яскравими сторінками до видання увійшли біографії випускників університету, які своєю звитяжною працею зміцнюють економічний потенціал України, її суверенітет.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha