Компоновки верстатів з механізмами паралельної структури : Монографія / Кузнєцов Ю.М., Дмитрієв Д.О., Діневич Г.Ю. ; Під ред. Ю.М.Кузнєцова

Основний автор-особа: Кузнєцов, Ю.М.Альтернативний автор-особа: Дмитрієв, Д.О.;Діневич, Г.Ю.Вторинний автор-особа: Редактор, Кузнєцова, Ю.М.Language: українська.Публікація: К.-Херсон : ПП Вишемирський В.С., 2009Фізична характеристика: 456 с.ISBN: 9789668912443.Серії: МОН України. НТУ України ″Київський політехнічний інститут″. Херсонський національний технічний університетКороткий звіт або резюме: У монографії розглянуто сучасний стан проблеми створення технологічного обладнання з паралельною кінематикою, досвід досліджень паралельних структур за кордоном і в Україні, еволюція та прогнозування їх розвитку при впровадженні у верстатобудуванні. Викладена нова концепція гібридних каркасних компоновок верстатів з паралельною кінематикою на модульному принципі. Наведені приклади нових каркасних компоновок, конструкції та структурні схеми багатофункціонального обладнання з паралельною кінематикою. Розглянуто особливості форми робочого простору такого обладнання, його математичне та графічне моделювання. Матеріали монографії можуть бути корисними для наукових працівників, інженерів машинобудівних підприємств, аспірантів, магістрів і студентів, що навчаються за напрямом ″Інженерна механіка″ і ″Машинобудування″..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 621.9.06-52 621.9.06-52/К89 К89 Книги

У монографії розглянуто сучасний стан проблеми створення технологічного обладнання з паралельною кінематикою, досвід досліджень паралельних структур за кордоном і в Україні, еволюція та прогнозування їх розвитку при впровадженні у верстатобудуванні. Викладена нова концепція гібридних каркасних компоновок верстатів з паралельною кінематикою на модульному принципі. Наведені приклади нових каркасних компоновок, конструкції та структурні схеми багатофункціонального обладнання з паралельною кінематикою. Розглянуто особливості форми робочого простору такого обладнання, його математичне та графічне моделювання. Матеріали монографії можуть бути корисними для наукових працівників, інженерів машинобудівних підприємств, аспірантів, магістрів і студентів, що навчаються за напрямом ″Інженерна механіка″ і ″Машинобудування″.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha