Тренінг формування компетенцій з економіки підприємства : Навчальний посібник / Афанасьєв М.В., Гонтарева І.В., Тишенко Д.О.

Основний автор-особа: Афанасьєв, М.В.Альтернативний автор-особа: Гонтарева, І.В.;Тишенко, Д.О.Language: українська.Публікація: К. : ВД ″ІНЖЕК″, 2010Фізична характеристика: 328 с.ISBN: 9789663922911.Серії: МОН України. ХНЕУКороткий звіт або резюме: Навчальний посібник висвітлює специфіку проведення комплексних тренінгів для студентів вищих навчальних закладів у процесі підготовки компетентного спеціаліста зі спеціальності ″Економіка підприємства″. Він містить методичні рекомендації з планування таорганізації тренінгу, практичні розробки комплексного тренінгу для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр і магістр (компетенційна база, програма та сценарій тренінгу). Запропоновано також презентації тренерів та студентів. Рекомендовано длястудентів спеціальності ″Економіка підприємства″ та інших економічних спеціальностей усіх форм навчання..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 338(075.8) 338(075.8)/А94 А94 Книги

Навчальний посібник висвітлює специфіку проведення комплексних тренінгів для студентів вищих навчальних закладів у процесі підготовки компетентного спеціаліста зі спеціальності ″Економіка підприємства″. Він містить методичні рекомендації з планування таорганізації тренінгу, практичні розробки комплексного тренінгу для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр і магістр (компетенційна база, програма та сценарій тренінгу). Запропоновано також презентації тренерів та студентів. Рекомендовано длястудентів спеціальності ″Економіка підприємства″ та інших економічних спеціальностей усіх форм навчання.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha