Вероятность совместности случайных систем булевых уравнений. / Шаповалов А.В.

Основний автор-особа: Шаповалов, А.В.Публікація: 1995Короткий звіт або резюме: Журнальная статья. Дискретная мат.-1995.-№2.-С.146-159..
Мітки з цієї бібліотеки:
Немає міток з цієї бібліотеки для цього заголовку.
Ввійдіть, щоб додавати мітки.
    середня оцінка: 0.0 (0 голосів)
Наявність у фондах: 519.2. 519.2. Книги

Журнальная статья. Дискретная мат.-1995.-№2.-С.146-159.

Немає коментарів для цієї одиниці.

Ввійти у Вашу облікову скриньку для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Шукати за цим заголовком у:

Мови: 
Працює на АБІС Koha